Reklama wizualna

Identyfikatory

W każdej nowoczesnej firmie nie może zabraknąć tak ważnego elementu, jak personalne identyfikatory. Pomagają one w systematyzacji pracy i w elegancki oraz czytelny sposób prezentują dane konkretnych osób czy nazwę reprezentowanej firmy. To świetne rozwiązanie nie tylko dla pracowników biur i gabinetów, ale również dla uczestników targów czy konferencji. 

Wybrana technika wykonywania grawera pozwala na umieszczenie na plakietkach nie tylko tekstu, ale również logo czy dodatkowych informacji, takich jak pełnione stanowisko albo dane kontaktowe. Wykonujemy również tabliczki z miejscem na samodzielne uzupełnienie tekstu.

W Barwach Reklamy projektujemy i wytwarzamy kolorowe identyfikatory różnego typu: aluminiowe z mocowaniem na smycz, plastikowe, z laminatu grawerskiego, ze zdjęciem i bez. Są one bardzo trwałe, funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Stanowić będą doskonałą reklamę wizualną Państwa firmy. Aby zapewnić pełną satysfakcję klientowi, konsultujemy nasze rozwiązania na wszystkich etapach produkcji.

Produkujemy identyfikatory w Warszawie i staramy się zapewnić atrakcyjną cenę i wysoką jakość. Oferowane produkty będą służyć przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że to dobra inwestycja! 

Identyfikator alumniowy z mocowaniem na smycz
Identyfikatory aluminiowe - Abbott
Identyfikatory aluminiowe - Klinika Kardiochirurgii
Identyfikatory aluminium - BRE
Identyfikatory plastikowe - Bank Pocztowy Maska
Identyfikatory z laminatu gawerskiego - AMX Lodz
Identyfikatory ze zdjeciem