Dyplomy i statuetki okolicznościowe

Obowiązkowe uzupełnienie wszelkiego rodzaju zawodów i konkursów to dyplom. Dużą popularnością cieszą się statuetki szklane, które nie tylko ładnie wyglądają, ale mogą też prezentować markę, jako tablice reklamowe. Ze względu na pamiątkowy charakter, tego rodzaju nagroda powinna cechować się wizualną atrakcyjnością i trwałością. Najlepszym wyborem jest zakup gotowych trofeów okolicznościowych, które można uzupełnić samodzielnie, lub zamówienie specjalnie przygotowanych przez profesjonalną firmę.

Dyplomy drewniane należą do wyjątkowej kategorii nagród, które prezentują się niezwykle efektownie i pomagają wyeksponować trofeum w najróżniejszych wnętrzach. Nasza firma przygotowuje tego rodzaju produkty w różnych wersjach – z etui lub bez. Trudno o bardziej gustowny sposób na oprawę nagrody. Oprócz trofeum, tego rodzaju dyplom to również znakomity pomysł na nieszablonowy upominek czy tablice reklamowe. Nadruk na takich nagrodach rzeczowych charakteryzuje się najwyższą trwałością dzięki zastosowaniu metody sublimacji. Dokonując zakupu tego rodzaju trofeum, możesz mieć więc pewność, że będzie znakomicie prezentował się przez lata.

Zarówno drewniane dyplomy, jak i szklane statuetki mają dużą powierzchnię użytkową, więc da się na nich umieścić tekst, razem z logo czy dodatkowymi informacjami. Dlatego to dobry sposób, żeby oprócz uhonorowania osoby, oznaczyć na produkcie również własną markę.

Postaw na ciekawe rozwiązania i reklamuj markę

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które możemy przygotować na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów – chętnie wykonamy spersonalizowane etui w atrakcyjnej cenie. Nasze artykuły drewniane i szklane statuetki mogą być wieszane na ścianie lub ustawione na półce, więc mogą funkcjonować również jako eleganckie tablice reklamowe. Oferujemy różne wersje kolorystyczne opraw, od naturalnych jasnych i ciemnych odcieni, po malowane drewno. Jeśli masz pomysł na spersonalizowany dyplom, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wykonywanie nawet bardzo nietypowych projektów indywidualnych. Zamów u nas produkt, który stanie się najlepszą pamiątką i powodem do dumy.


  Wybierz odpowiednią opcję z menu